Přeskočit na obsah

Zasílání nominací na vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Klatovy

Pošumavské sportovní sdružení pořádá další ročník ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Klatovy, tentokrát za rok 2022. Každoroční akce bude mít letos jednu novinku, a tou je forma nominací jednotlivých sportovců, trenérů či kolektivů. Kromě zástupců tělovýchovných jednot, sportovních organizací a okresních svazů může online nominaci zaslat také veřejnost, a to prostřednictvím následujícího formuláře nejdéle do 11.12.2022 – https://forms.gle/TbwjAaLPom2aXpb97Případné prosincové úspěchy budou zohledněny i dodatečně. Nominaci lze zaslat ve všech kategoriích najednou, nebo klidně jen v některé z kategorií, případně je možné nominační formulář vyplnit i vícekrát. Nominace se týká pouze sportovců, kteří jsou aktuálně členy sportovních organizací okresu Klatovy.

O finální nominaci rozhodne odborná komise, která vybere ty nejúspěšnější sportovce za rok 2022 v kategoriích: jednotlivci dospělí, jednotlivci mládež, trenér, rozhodčí, kolektiv dospělí a kolektiv mládeže. Slavnostní vyhlášení se uskuteční v úterý 27.2.2023 od 17:00 v klatovském divadle a celý slavnostní galavečer bude doprovázen bohatým kulturním programem. Ocenění sportovci budou předem informováni s pozvánkou na akci.

Vstup na slavnostní vyhlášení je zdarma, lístky si můžete předem rezervovat na telefonním čísle 420 725 833 650 nebo na emailu pssklatovy@seznam.cz u Jiřího Kloudy.